TK Deco | LX Hausys Türkiye

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

TK Deco Yapı Teknolojileri Ltd. Şti., LX Hausys’un Türkiye’deki tek yetkili acentası olarak inovasyon, kalite ve estetiği bir araya getirerek müşterilere lider çözümler sunmaktadır. Şirketimiz, geniş ürün yelpazesi ile inşaat alanında endüstriyel ürünler, iç ve dış dekorasyon, yapı malzemeleri ve otomotiv sektörlerinde üstün hizmet sunma vizyonuyla hareket etmektedir.

 

LX Hausys, bir alanı canlandırabilecek çeşitli çözümler sunar. İnşaat ve dekoratif malzemeler, endüstriyel filmler ve otomotiv malzemeleri ve bileşenleri alanlarında faaliyet göstermektedir. İnsanın ve doğanın uyum içinde var olduğu, katma değerli mekanlar yaratma kararlılığımızla, müşterilerimizin zevkine, ilgisine ve yaşam tarzına hitap eden yenilikçi ürünler sunmaya çalışıyoruz.

 

modern-architectural-house-facade-2021-08-27-19-27-36-utc.webp

Tarihçe

Müşterilerle birlikte yapılan yolculuğumuz, Kore’nin yaşam alanı evriminin bir tarihini temsil ediyor. 1947’den beri, LX Hausys, Kore’deki yaşam alanlarının değerini artırmaya yönelik çeşitli iç mekan malzemeleri tedarik etmektedir ve bu süreçte 70 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Şu anda, LX Hausys, Kore’nin en büyük yapı malzemeleri şirketi haline gelmiştir. Piyasa lideri ürünlerimize ve gelişmiş teknolojimize dayanarak, müşterilerimize güven ve memnuniyet sağlayan bir şirket olarak kendimizi kurmaya devam edeceğiz. Ayrıca, sağlıklı, çevre dostu ürünler ve malzemeler tedarik etmek amacıyla, enerji verimliliğini maksimize eden sistemler ve çözümler sunacağız.

Yapı ve iç mimari unsurlar
Endüstriyel film
Otomotiv

LX Hausys Vizyonu

LX Hausys; çevreye duyarlı, insan sağlığına hiçbir surette zarar vermeyen yenilikçi yaşam alanları tesis etmek amacıyla stratejiler geliştirmekte ve bu ilkeler çerçevesinde tasarım ve üretim yapmaktadır.

 

“ÇEVREYE DUYARLI, İNSAN DOSTU YAŞAM ALANLARI OLUŞTURURUZ”

DOĞA

Enerji verimliliği kazanımları ilkesinden hareketle ürettiğimiz çevreye saygılı ürünler ile müşterilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

İNSAN

Geleceğin trendlerini estetik anlayışımızla birleştirerek, müşterilerimizin kendilerini iyi hissedecekleri ve yaşam kalitelerinin yükseleceği mekanlar için aralıksız çalışıyoruz

MEKAN

Önceliklerimizi; müşterilerimizin sağlık, mutluluk ve memnuniyetlerini sağlamaya yönelik yaşam alanları tesis etmelerine katkıda bulunmaya ayırdık.

Faaliyet Alanlarımız

TK Deco Yapı Teknolojileri olarak, LX Hausys ürünlerin Türkiye pazarında temsil etmekte ve müşterilere kaliteli çözümler sunmaktayız. Ürün kategorilerimiz arasında öncelikli olarak PVC kapı ve doğramalar için dış mekan folyo, MDF folyo kaplamalar, zemin kaplamaları, PVC ve PET endüstriyel folyo, , akrilik yüzey, paslanmaz çelik görünümü sunan kaplamalar ve diğer inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Her bir ürün, estetik tasarım, dayanıklılık ve çevre dostu yaklaşımıyla öne çıkmaktadır.

Neden Biz ?

TK Deco, LX Hausys eski adıyla LG Hausys markasının Türkiye’deki güvenilir tek temsilcisidir. Bu güveni sağlamak için:

  1. Deneyim ve Uzmanlık: Kadromuz, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve LX Hausys markasıyla ilgili derin bilgiyi bir araya getirir. Bu sayede, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.
  2. Kaliteli Ürünler: LX Hausys kalitesini ve yenilikçi yaklaşımını Türkiye’ye taşıyoruz. Ürün portföyümüz, estetik, dayanıklılık ve fonksiyonellik açısından en üst düzeyde performansı sunan çözümleri içermektedir.
  3. Depo Hizmeti: Yeni oluşumumuzla birlikte artık Türkiye genelinde depo hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve etkin lojistik çözümler sunarak projelerinizin başarıyla tamamlanmasına katkı sağlıyoruz. Ayrıca LX Hausys ile birlikte oluşturduğumuz güçlü distribütör ağımız sayesinde ürünlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılıyoruz.
  4. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanan bir hizmet anlayışına sahibiz. Sorularınızı yanıtlamaktan, projelerinize özel çözümler sunmaktan ve işbirliğimizi bir adım öteye taşımaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

TK Deco Yapı Teknolojileri olarak, vizyonumuz, Türkiye genelinde LX Hausys markasını temsil ederek sektörde lider konumda olmaktır. Sürekli gelişen teknoloji ve tasarım trendlerine öncülük ederek müşterilere ilham verici yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

TK Deco Yapı Teknolojileri olarak misyonumuz, müşterilere Türkiye genelinde sürdürülebilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli inşaat malzemeleri sunarak yaşam alanlarını güzelleştirmektir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çevresel sürdürülebilirliği desteklemek ve endüstri standartlarını aşmak hedeflerimiz arasındadır.

Çevre dostu ve enerji tasarruflu malzemelerle doğayla uyumlu mekanlar tasarlayarak müşterilerimize sağlıklı ve güzel bir yaşam sunuyoruz.
Estetik, duygu ve insan dostu tasarımlarla yaşam kalitesini artırıyor, yaşam alanlarında geleceğin trendlerini belirliyoruz.
Müşterilerimize memnuniyet getiren alanlar yaratmaya yardımcı oluyoruz.